Ara
Kullanıcı E-Posta:   Şifre:  
Giriş
Şifremi Unuttum
Üye Ol!


 

 

Create your free online surveys with SurveyMonkey , the world's leading questionnaire tool.

İçerik Reklam
 

 

( 21 Mart- 19 Nisan )

Zodyak’ın ilk burcu olan Koç başlangıçların ve ilklerin simgesidir. Koç insanı, bağımsız, cesur, atak ve aceleci yapıdadır. Yenilikleri, yeni şeyleri denemeyi sever.

 
KOÇ
Burçlar

Anne Barge 2010 tasarımları

 

Gelinlik Defileleri

 

   Eğlence-Tv-Burçlar-Yemek  /  TV Evlilik Telaşı Programı

Evlilik Telaşı içinde düğün konsepti ve organizasyonunu belirlerken size yardımcı olacak organizasyon şirketi ile nasıl çalışırsınız?

Düğün masası süslemesi

Evlilik Telaşının bu bölümünde size düğün ve özel günlerinizin davet konseptleri konusunda yenilikçi fikirleri ile size alternatifler sunacak bu konuda eski geçmişe sahip Happy Leyla firmasında organizasyon ve dekor ile ilgilenen Neslihan Hanım ile sohbet ettik.
Neslihan Hanım,  düğün organizasyonları ve temaları hazırlarken çiftler ve aileler ile birlikte yaptıkları görüşmeleri ve anlaşma yaparken dikkat edilmesi gereken hususlardan bahsetti.
Bu programın ikinci yarısında ise düğün öncesi yapmanız gereken cilt bakımı ve saç bakımı konusunda da sizleri aydınlattık. Ayrıca gelinlik modellerimiz de devam ediyor.

 Düğününüzdeki müzik neşeli, sıcak unutulmaz bir davetin en önemli husularındandır.. Evliliğimizde burçların önemi, ve 2012’ye kadar bizi neler bekliyor..  


İlgili Sektörler
Catering/Pasta
Çiçekçiler
Aydınlatma
 

 

 

 

         
AlyansTV © 2007 - 2023. Tüm hakları saklıdır.
Üye Ol!
İletişim  | Gizlilik Politikası  | Kullanım Sözleşmesi