Ara
Kullanıcı E-Posta:   Şifre:  
Giriş
Şifremi Unuttum
Üye Ol!


 

 

Create your free online surveys with SurveyMonkey , the world's leading questionnaire tool.

İçerik Reklam
 

 

( 21 Haziran- 22 Temmuz )

Yuvayı simgeleyen bu burcun insanı duyarlı, aşırı duygusal ve şefkatlidir. Diğer burçları temsil eden gezegenlerine karşı Yengeç’i etkileyen Ay’dır. İç alemini temsil eden Ay, kişiyi hassas, romantik ve duygusal yapar.

 
YENGEÇ
Burçlar

Anne Barge 2010 tasarımları

 

Gelinlik Defileleri

 

   Trend Moda  

Tüm yenilikleri bu sayfalardan takip edebilirsiniz..

Sitemizin bu bölümünde, evlilik hazırlıklarında yeni trendler, yeni sezon gelinlikleri, davetlerdeki konseptler, yaptığımız röportajlar , gelin ve damata alınabilecek hediyeler ve yeniliklerde neler varsa sizleri haberdar edecek bilgiler moda çekimleri ile sayfalarımız süslenecektir.

Bu sayfada bize sormak istediklerinizi, paylaşmak istediklerinizi bilgi@alyanstv.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.
Saygılarımızla,

İçerik Reklam

 Altınbaş Alyans Portre

Altınbaş'tan yeni koleksiyon Portre resimli alyansınız..

Portre koleksiyonu ile hayat arkadaşınızın fotoğrafı artık alyansınızda ve daima sizinle… Resimli alyansınız Altınbaş mağazalarından edinebilirsiniz. Nasıl mı?


Destination Wedding & Honeymoon Turkey 2009 Fuarı

42 Ülkeden en seçkin  turizm, balayı ve düğün profesyonelleri 24-27 Eylül 2009 tarihleri arasında  Yeşilköy İstanbul Fuar Merkezi ( Expo Center) da buluşacaklar.

Destination Wedding & Honeymoon Turkey 2009 Fuarı


hediyelik aksesuvarlar

IF 14.Uluslararası İstanbul Moda Fuarı’ndaydık

www.alyanstv.com  olarak 14. İstanbul Moda Fuarı’nı gezdik. Evlilik hazırlıkları yapacaklar için de hediyelikten, gelinlik, damatlık ve iç giyim ile ilgili firmaların ve üniversitelerin tekstil bölümlerinin hazırladığı koleksiyonları sizin için resimledik.


Esin Arıcan 2009 modellerini Evlilik Dünyası’09 Fuarı’nda tanıttı

Esin Arıcan gelinlik modellerindeki ve duvaklardaki çeşitliliği ile her gelinin tarzına uyacak bir koleksiyon ile defilesini izleyicilere sundu. 


İzmir Fuarı'nda bu sene Özden Gelinlik parladı

IF Wedding 2009 Gelinlik Abiye ve Damatlı Fuarı katılımcıları arasında Özden Gelinlik, altından ve değerli taşlardan hazırladığı gelinliği ve farklı modelleri ile öne çıktı. 

Özden Gelinlik'ten alltın ve değerli taşlarla süslü gelinlik 400 bin usd. değerinde


 

 

 

 

         
AlyansTV © 2007 - 2020. Tüm hakları saklıdır.
Üye Ol!
İletişim  | Gizlilik Politikası  | Kullanım Sözleşmesi