Ara
Kullanıcı E-Posta:   Şifre:  
Giriş
Şifremi Unuttum
Üye Ol!


 

 

Create your free online surveys with SurveyMonkey , the world's leading questionnaire tool.

 

( 21 Haziran- 22 Temmuz )

Yuvayı simgeleyen bu burcun insanı duyarlı, aşırı duygusal ve şefkatlidir. Diğer burçları temsil eden gezegenlerine karşı Yengeç’i etkileyen Ay’dır. İç alemini temsil eden Ay, kişiyi hassas, romantik ve duygusal yapar.

 
YENGEÇ
Burçlar

Anne Barge 2010 tasarımları

 

Gelinlik Defileleri

 

   Kullanım Sözleşmesi

Alyanstv’ye hoş geldiniz!

Üye, işleme devam etmeden önce sözleşmeyi dikkatle okumalıdır!

Alyanstv web sitesini ziyaret ederek ve/veya www.alyanstv.com web sitemizin üyesi olarak, Alyanstv web sitesinin kullanım koşullarının tamamını okuduğunuzu, içeriğini tamamen anladığınızı, bu sayfada ve Alyanstv web sitesinde belirtilecek olan tüm hususları kayıtsız ve şartsız olarak kabul ettiğinizi ve onayladığınızı kabul ederek, belirtilen bu hususlar ile ilgili olarak herhangi bir itiraz ve defi ileri sürmeyeceğinizi açıkça beyan ve taahhüt etmiş oluyorsunuz. Bu üyelik ilişkisi sanal bir ortamda oluştuğu için, kullanıcının üyelik başvurusu girdisinin tamamlanması, başvurunun da aynı düzeyde, Alyanstv tarafından kabulü ile yürürlüğe girer.

Alyanstv, bazen üçüncü şahıslar tarafından idare edilen internet sitelerine bağlantılar ve yönlendiriciler sağlamaktadır. Alyanstv ne bu site ve onun ana ya da tali ortakları ne de bunlarla ilişkili firmalara, bu üçüncü şahıs sitelerdeki bilgileri, ürünleri ve hizmetleri hiçbir şekilde işletmemekte ya da denetlememektedir. Bu site ve üçüncü şahıs sitelerindeki malzemeler olduğu gibi sağlanmaktadır ve açık ya da dolaylı hiçbir garanti verilmemektedir. Uygulanabilir yasaların izin verdiği son noktaya kadar satılabilirlik veya belirli bir amaca uygunluk kapsamına giren dolaylı garantiler de dahil olmak üzere ama bunlarla kısıtlı kalmayacak şekilde açık ya da dolaylı her türlü garantiyi reddeder. Bu site malzemelerin içerisinde bulunan işlevlerin kesintisiz ya da hatadan arınmış olacağının sorunlu yanlarının giderileceğinin ya da forum alanları ve bunları erişebilir kılan hizmet birimi de dahil olmak üzere bu sitenin virüslerden veya başka zararlı unsurlardan arınmış olduğu garantisini vermez.

Alyanstv kendi vasıtasıyla tanıştığı kişilerin belirttiği halka açık (isim, yaş, yaşadığı şehir vb) gibi bilgilerin doğruluğunu garanti olmadığını kabul eder. İki üye arasındaki iletişim sonucu oluşacak sorunlardan Alyanstv sorumlu tutulamaz. Üye başka bir üyenin hesabına şahsi özel bilgilerine izinsiz olarak ulaşmamayı bunları kullanmamayı kabul eder, aksi takdirde bunlardan doğabilecek her türlü hukuki ve cezai sorumluluk kendisine ait olduğunu ve Alyanstv’nin hiçbir suretle sorumlu olmadığını kabul eder.

Alyanstv, kendi web sitesine üye olan bir kişi kendi site adresini yazarak, sitesinin ziyaret edilmesini teşvik edemez. Sitesinde satılan veya aracı olunan bir ürünün reklamını yapamaz. Bu ve bunlar dışındaki tüm ticari kaygı güden içerikler yasaktır. İçeriğinin yayınlanıp yayınlanmayacağı konusunda karar yetkisi yayınlanan bir içeriğin yayınına devam etmesi veya sonlanması kararı Alyanstv’ye ait olup, bu durumdan içerik sahibini bilgilendirme mecburiyeti yoktur. Üyenin yayınlayacağı yasal olmayan tüm içerikten kendisi sorumludur.

Alyanstv web sitesindeki ücretli hizmetler/servisler karşılığı alınacak ücretler YTL olarak hesaplanacak ve tahsil edilecektir. Üye web sitesi üzerinden gerçekleştirdiği alım/satım/kiralamalardan v.b. kaynaklanabilecek tüm banka komisyonu, BSMV, KDV, ÖTV, vergi, pul, harç v.s. ödemeleri ilgili işleminin gerçekleşmesini müteakip yapmayı kabul ve beyan eder.

Alyanstv web sitesinden üye/kullanıcı alacağı hizmet/ürün karşılığında ödemeyi kredi kartı, banka havalesi, sanal kart veya EFT/havale suretiyle ödemesi gerekmektedir. Üyenin ve site kullanıcılarının siteden yapacakları alışveriş ancak üye ve kullanıcı tarafından verilen kredi kartı bilgi ve limitinin hizmet bedelini karşılayacak düzeyde olması ve bu durumun banka tarafından onaylanması ve teyit edilmesi şartına bağlıdır. Aksi takdirde üye ve kullanıcı, Alyanstv web üzerinden sağlanan alışveriş hizmetlerden hiçbir surette yararlanamaz.

Alyanstv web sitesi tarafından üyeye verilmiş yada kendisinin belirlediği şifreyi başka kişi ya da kuruluşlara veremez. İşbu sözleşme ile sahip olduğu kullanım hakları sadece üyenin kendisine aittir, başkalarına devredilemez. Şifrenin başka kişiler tarafından kötü niyetle kullanılmasından da doğrudan üye sorumlu olup, Alyanstv bu sebeple ödemek zorunda kalacağı her türlü adli/idari para cezası ve/veya tazminat için üyeye aynen rücu hakkına sahiptir.

Alyanstv web sayfalarını bir siyasi/dini/şahsi saldırı aracı olarak kullanan, sözleşme maddelerinden herhangi birine aykırı hareket eden, mevcut üyeliğini devam ettirebilecek ticari olgunluk, ciddiyet ve sorumluluğa haiz olmadığı Alyanstv tarafından tespit edilen üyelerin üyeliklerine son verme hak ve yetkisine sahiptir.

Alyanstv iptal ettiği veya üyelikleri sözleşme maddeleri gereğince iptal edilen üyenin üyelik bilgilerini saklayacaktır. Üyelikleri iptal edilen üyeler, üyelik formunu doldurarak başvurma suretiyle tekrar üyeliklerini geri alabileceklerdir.

Alyanstv’ye üye olan bir kişi istediğinde üyeliğini iptal edebilir. Üyeliği iptal edilen üyenin bilgileri sadece istatistik açısından Alyanstv uhdesinde kalır ve üyeliği iptal edilen üye Alyanstv servis hizmetlerinden faydalanamaz. Alyanstv, Üye’ye ait bilgileri üyenin rızası, yada yasal bir yükümlülük altında bulunmaması dışında, 3. şahıs ve Alyanstv’nin ortak iş yaptığı firmalarla paylaşılamaz, bu bilgiler sadece Alyanstv ve Alyanstv iştiraklerinde kullanılacak pazarlama üye profil istatistiklerinde kullanılacaktır.

Alyanstv kullanıcıları ve üyeleri, üyeliklerini yaparken promosyon kampanyalarının mail adreslerine gelmesi için oluşturulan soru kutusunu işaretleme yapmak suretiyle bu hizmetten faydalanabileceklerdir.

Alyanstv kullanıcıları ve üyeler, güncellenen sözleşme maddelerini uygun bulmamaları durumunda, diledikleri zaman Alyanstv üyeliğini bitirebilirler ve/veya web sitesini kullanmaktan vazgeçebilirler. Alyanstv web kullanıcıları ve üyeleri bu konuda Alyanstv’den herhangi bir hak talep edemezler. 

 

 

 

 

 

         
AlyansTV © 2007 - 2024. Tüm hakları saklıdır.
Üye Ol!
İletişim  | Gizlilik Politikası  | Kullanım Sözleşmesi