Ara
Kullanıcı E-Posta:   Şifre:  
Giriş
Şifremi Unuttum
Üye Ol!


 

 

Create your free online surveys with SurveyMonkey , the world's leading questionnaire tool.

 

Anne Barge 2010 tasarımları

 

Gelinlik Defileleri

( 21 Haziran- 22 Temmuz )

Yuvayı simgeleyen bu burcun insanı duyarlı, aşırı duygusal ve şefkatlidir. Diğer burçları temsil eden gezegenlerine karşı Yengeç’i etkileyen Ay’dır. İç alemini temsil eden Ay, kişiyi hassas, romantik ve duygusal yapar.

 
YENGEÇ
Burçlar

 

   Eğlence-Tv-Burçlar-Yemek  

TERAZİ


TERAZİ ( 23 Eylül- 22 Ekim )

Grubu: Hava
Yöneten Gezegen: Venüs
Uğurlu Taşı: Opal
Uğurlu Sayısı: 6
Uğurlu Rengi: Açık mavi, açık pembe
Uğurlu Çiçekleri: Pembe gül, unutma beni
Uğurlu Günü: Cuma
Uğurlu Kokuları: Orkide, gardenya

Gezegeni Venüs’ün de etkisiyle hayata sıkı sıkıya bağlı, güzellikleri tatmak isteyen bir burçtur. Bu burcun insanı gösterişli yaşamı sever ve elde etmek için her yolu dener.
Yalnızlığı sevmez, arkadaşlarıyla ve kalabalıkla rahat eder. Kırsaldan çok kalabalık ve hareketli şehir hayatını tercih eder. Kolay karar veremez ancak verdikten sonra da mutlaka amacına ulaşır. Sevdikleriyle birlikte uyumlu ve dengeli bir hayat sürmek en büyük amacıdır. Meraklıdır ve çevresiyle ilgilidir Sakin görünür ancak bir kere de tepesi attı mı etrafını kasıp kavurur. Duygusal ilişkiye çabuk girer, romantik hava yaratmakta üstüne yoktur. Gönül okşayıcı sözleri iyi bilir ancak biraz hercai olduğundan çok sadık olması beklenemez. İş hayatında iyi bir ekip elemanıdır. Sorumluluğu paylaşmayı ister ve ortak başarıdan mutlu olur. Kuvvetli bir adalet duygusuna sahiptir. Çevresindekilere karşı elinden geldiğince adil ve hakkaniyetli davranır. Tanıştıkları kişileri hoş ve sevimli tavırlarıyla çabuk etkilerler. Terazi burcu çeşitli zevklere düşkünlüğüyle tanınır. İyi giyim merakı, dekorasyon merakı ve sanata ilgisinin yanı sıra boğazına da düşkündür. Tanınmış gurmeler bu burçtan çıkar. Lezzetli yiyecekler ve içeceklere karşı irade zaafı gösterebilir. Bu burcun kadını rahat bir hayat sürmekten hoşlanır, lüksü sever sıkıntıya gelemez. İmkânları elverdiğince zarif ve şık olmaya özen gösterir. Bu burcun erkeği güzel konuşarak karşısındakini etkiler, çapkındır, gezip tozmayı sever. Ancak bir kere bağlanırsa da partnerine sadık kalır.

Sağlık: Terazi burcu böbrekleri temsil eder. Dolayısıyla Terazi insanı böbrek sağlığına dikkat etmelidir.

Başarılı olacağı alanlar: Diplomasi, hukuk, müzisyenlik, ressamlık, heykeltraşlık, oyunculuk, el sanatları, mimarlık, bankacılık,

Bu burcun ünlüleri: Nietzsche, Verdi, Pavarotti, Lech Walesa, Margaret Thatcher, Julio Iglesias, Ray Charles, John Lennon, Michael Douglas, Catherine Zeta-Jones, Gwyneth Paltrow, Matt Damon, Brigitte Bardot , Avril Lavigne, Martina Hingis, Ralph Lauren, Donna Karan , Kate Winslet, Martina Navratilova, Hülya Avşar, Turgut Ozal,

 


 


 BAŞAK AKREP  


 

 

 

 

 

 

         
AlyansTV © 2007 - 2024. Tüm hakları saklıdır.
Üye Ol!
İletişim  | Gizlilik Politikası  | Kullanım Sözleşmesi