Ara
Kullanıcı E-Posta:   Şifre:  
Giriş
Şifremi Unuttum
Üye Ol!


 

 

Create your free online surveys with SurveyMonkey , the world's leading questionnaire tool.

İçerik Reklam
 

 

( 21 Haziran- 22 Temmuz )

Yuvayı simgeleyen bu burcun insanı duyarlı, aşırı duygusal ve şefkatlidir. Diğer burçları temsil eden gezegenlerine karşı Yengeç’i etkileyen Ay’dır. İç alemini temsil eden Ay, kişiyi hassas, romantik ve duygusal yapar.

 
YENGEÇ
Burçlar

Anne Barge 2010 tasarımları

 

Gelinlik Defileleri

 

   Evliliğe Adım Adım  /  Balayı

Balayı rezervasyonu

Balayı rezervasyonunuzu erken yaptırın

Balayı gelinle damadın yorgunluk ve stresini atmalarına ve nihayet başbaşa kalmalarına yarayan, yeni hayatlarına güzel ve renkli anılarla dolu bir başlangıç yapmalarını sağlayan özel bir zaman dilimidir. Ve balayının yeri ile süresini belirleyen en önemli husus da bütçedir. Dolayısıyla hayalinizdeki balayını gerçekleştirmek için daha işin başından gerekli bütçeyi ayırmayı unutmayın. 
* Öncelikle çiçeği burnunda çiftler nasıl bir balayı istediklerine karar vermelidirler. Yurt içinde mi, yabancı ülkede mi? Sakin bir deniz kenarında mı, kalabalık bir metropolde mi?
* Hemen bütün seyahat acentaları balayı organizasyonları yapmaktalar. Eğer bir tura katılarak kalabalık bir gruba dahil olmak istemezseniz acenta size özel bir gezi planı da organize edebilir.
* Balayına acenta vasıtasıyla çıkacaksanız rezervasyon detaylarını belirtmeyi unutmayın. Gürültüden uzak sakin bir oda , deniz manzaralı balkon vs gibi
* Balayı için yurtdışına gidecekseniz evliliğin hemen ertesinde gelinin pasaportunda soyadı değişikliği yetişemeyeceği için genç kızlık soyadını taşıyan pasaportuyla seyahate çıkabilirler. Rezervasyonları da her iki soyadını belirterek yaptırmakta yarar vardır. Balayına giderken evlilik cüzdanını yanınıza almayı da unutmayın.
* Uçak rezervasyonunuzu düğünün ertesi günü erken saatlere yaptırmayın. Düğün gecesinde geç saatlerde yatılacağını hesaba katarak havaalanına yetişememe gibi stresleri de göz önüne alarak sabah uçuşlarını tercih etmeyin. Hatta düğünün hemen ertesinde değil bir gün sonra da balayına çıkabilirsiniz. Böylece hem daha dinlenmiş olursunuz hem de uykusuz ve yorgun olmayacağınız için yolculuğun keyfine daha çok varabilirsiniz.
* Rezervasyonu son günlere bırakmayın ve rezervasyon yaptırırken balayı çifti olduğunuzu belirtin. Böylece bazı indirim ve sürprizlerden yararlanabilirsiniz.
* Rezervasyonda çift yataklı oda ayırtmayı unutmayın. Rezervasyon yaptırırken balayı çifti olduğunuzu belirtin.
* İnternetten balayına gideceğiniz ülke veya şehirle ilgili bilgi edinin, görülecek gezilecek yerlere, yerel mutfağına dair notlar alın.


 

 
 

Balayı valizini hazırlamanın püf noktaları  


İlgili Sektörler
Acenteler
Cruise
Balayı Turları
Havayolları
Otobüs Firmaları
 

 

 

 

         
AlyansTV © 2007 - 2024. Tüm hakları saklıdır.
Üye Ol!
İletişim  | Gizlilik Politikası  | Kullanım Sözleşmesi