Ara
Kullanıcı E-Posta:   Şifre:  
Giriş
Şifremi Unuttum
Üye Ol!


 

 

Create your free online surveys with SurveyMonkey , the world's leading questionnaire tool.

 

Anne Barge 2010 tasarımları

 

Gelinlik Defileleri

( 21 Haziran- 22 Temmuz )

Yuvayı simgeleyen bu burcun insanı duyarlı, aşırı duygusal ve şefkatlidir. Diğer burçları temsil eden gezegenlerine karşı Yengeç’i etkileyen Ay’dır. İç alemini temsil eden Ay, kişiyi hassas, romantik ve duygusal yapar.

 
YENGEÇ
Burçlar

 

   Eğlence-Tv-Burçlar-Yemek  

YENGEÇ


YENGEÇ ( 21 Haziran- 22 Temmuz )

Grubu: Su
Yönetici Gökcismi: Ay
Uğurlu Taşı: İnci
Uğurlu Sayısı: 2
Uğurlu Rengi: İnci beyazı
Uğurlu Çiçekleri: Nilüfer, zambak
Uğurlu Günü: Pazartesi
Uğurlu Kokuları: Misk, leylak, inci çiçeği

Yuvayı simgeleyen bu burcun insanı duyarlı, aşırı duygusal ve şefkatlidir. Diğer burçları temsil eden gezegenlerine karşı Yengeç’i etkileyen Ay’dır. İç alemini temsil eden Ay, kişiyi hassas, romantik ve duygusal yapar. Yuvasına ve sevdiklerine aşırı düşkün olan Yengeç insanı duygularını çok belli etmediği için çevresindekilerce çoğu kez anlaşılmaz bulunur. Duygularını yengeç gibi adeta bir kabukla kamufle edip koruma altına almasında incinmemek, üzülmemek kaygısı yatar. Özellikle kendisini ya da sevdiklerini tehlikede hissederse bu korumacılığı artar ve tamamen içine kapanır, ketumlaşır, katılaşır. Gerekirse kıskaçlarıyla saldırıya geçen bir yengeç gibi hücuma da geçebilir. Bu burcun insanı başladığı işleri yarıda bırakmaz sonuç alıncaya kadar peşini bırakmaz. Yengeç insanı aşırı şüpheci bir tiptir. Kolay açılmaz, inanmaz, ikna olmaz. Onu bir şeye razı etmek için epey çaba harcamak gerekir. Kendini maddi açıdan güvende hissetmek istediği için tutumlu ve fırsatları değerlendiricidir. Muhafazakârdır, değişikliklerden pek hoşlanmaz. Bir başka özelliği de kindar oluşudur. Kendine yapılanları kolay unutmaz ve aradan zaman da geçse bir şekilde intikamını alır. Bu burcun kadını romantik ve çekingendir, çabuk duygulanır ağlamaya hazırdır. Maddi manevi güven ihtiyacı içinde olan Yengeç kadını para idaresinde çok tutumludur. Mutfakta da çok başarılı bir aşçıdır. Bu burcun erkeği nazik, muhafazakâr ve duyarlıdır. Ailesine ve annesine en düşkün tipler bu burcun erkeklerinden çıkar.

Sağlık: Yengeç burcu mideyi ve incebağırsağı yönettiği için bu burcun insanı hazımsızlık, ülser ve kolit gibi sorunlara karşı hazırlıklı olmalıdır.

Başarılı olacağı alanlar: Hemşirelik, anaokulu öğretmenliği, kaptanlık, antikacılık, gemi taşımacılığı, turizm, otelcilik, teoloji, eczacılık

Bu burcun ünlüleri: Marcel Proust, Ernest Hemingway, Ginger Rogers, Natalie Wood, Louis Armstrong, Ken Russell, Tobey Maguire, Meryl Streep, John Cusack, Mike Tyson, Mel Brooks, Sylvester Stallone, Willem Dafoe, Jessica Simpson, Giorgio Armani, Liv Tyler, Tom Cruise, Pierre Cardin, Isabelle Adjani, Türkan Şoray, Sezen Aksu, Müjde Ar
 


 İKİZLER ASLAN  


 

 

 

 

 

 

         
AlyansTV © 2007 - 2024. Tüm hakları saklıdır.
Üye Ol!
İletişim  | Gizlilik Politikası  | Kullanım Sözleşmesi