Ara
Kullanıcı E-Posta:   Şifre:  
Giriş
Şifremi Unuttum
Üye Ol!


 

 

Create your free online surveys with SurveyMonkey , the world's leading questionnaire tool.

İçerik Reklam
 

 

( 21 Mayıs- 20 Haziran )

Zodyak’ın Terazi ile birlikte çift karakterli burçlarındandır. İkizler insanı çabuk düşünüp hızlı hareket eden bir tiptir. Birkaç işe birden başlayan yerinde duramayan bir yapısı vardır.

 
İKİZLER
Burçlar

Anne Barge 2010 tasarımları

 

Gelinlik Defileleri

 

   Evliliğe Adım Adım  /  Gelin Başı ve Makyajı

Gelin makyajı

Usta bir makyaj gelinin fotojenik olmasına da yardım edecektir. Bu özel geceden geriye kalan resimlerde ve video çekimlerinde, güzel, hoş ve canlı bir görüntü vermesinin de yine doğru yapılmış makyajla yakından ilgisi vardır.
Gelin makyajının; gelin adayının yüz şekline, saç ve ten rengine göre uyumla yapılması gerekir. Hatta düğün ortamı ve konsepti bile burada rol oynar. Açık havada yapılacak bir kır düğününde makyaj da gelinlik ve saç modeli gibi çok ağır ve abartılı olmamalıdır. Buna karşılık bol spot ışıklarının makyajı bir ölçüde kapattığı salon düğünlerinde biraz daha vurgulanmış ve koyu renklerin kullanıldığı makyaj doğru seçim olacaktır.

* Her zamanki makyajınızın çok dışında bir tarza yönelmeyin. Unutmayın ki, göz, saç ve ten renginize gidecek renkler zaten belirlidir. Yine de farklı makyaj denetmek istiyorsanız bunu düğünden bir hafta önceden uygulatarak kararınız verin.
* Kendi malzemelerinizle yapılacaksa sorun çıkmaz ancak gelin makyajınızı profesyonel bir makyöz veya kuaförde yaptıracaksanız, kullanılacak fondöten, pudra, far, allık, rimel ve rujun mutlaka kaliteli olmasına dikkat edin. Düğün öncesinde cildinizde ortaya çıkabilecek bir alerji her şeyi berbat edebilir
* Parlak renkler salonun ışıkları altında cildin fazla parıldamasına yol açabilir. Makyaj malzemesi mat ve kalıcı olmalı, gecenin ilerleyen saatlerinde makyaj akmamalı,
* Kirpikleri daha gür göstermek için kaliteli markaların doğal görünümlü takma kirpikleri kullanılabilir.
* Düğünün ilerleyen saatlerinde makyajınızı tazelemek isteyebilirsiniz. Çevrenizde bulunacak bir arkadaşınızın çantasına koyacağınız pudra, allık ve ruj bu ihtiyacınızı karşılayacaktır.
* Parfüm konusu da çok önemlidir. Düğününüzde asla önceden denemediğiniz, farklı bir parfüm kullanmayın! Parfümde ten uyumu önemli olduğundan, bildiğiniz, kullandığınız parfümlerin dışına çıkmayın. Gece boyunca kokunuzu tazelemek isteyebilirsiniz. Yine bir arkadaşınızın çantası bunun muhafazası için uygundur.
* Body lotion ve deodorant kullanacaksanız, parfümünüzün setinden yani ayni koku olmasına özen gösterin. Birbirine karışan farklı kokular hoş durmaz
* Zarar görmemesi için takılarınızı parfümünüzü sıktıktan sonra takın.
 


 Gelin saçı için kullanabileceğiniz aksesuarlar ve taçlar Cilt bakımı  


İlgili Sektörler
Kuaför Salonları
Fitness Merkezleri
İlgili Kategoriler
Kamber Diyor ki
TV Evlilik Telaşı Programı
 

 

 

 

         
AlyansTV © 2007 - 2024. Tüm hakları saklıdır.
Üye Ol!
İletişim  | Gizlilik Politikası  | Kullanım Sözleşmesi