Ara
Kullanıcı E-Posta:   Şifre:  
Giriş
Şifremi Unuttum
Üye Ol!


 

 

Create your free online surveys with SurveyMonkey , the world's leading questionnaire tool.

İçerik Reklam
 

 

Anne Barge 2010 tasarımları

 

Gelinlik Defileleri

( 21 Mart- 19 Nisan )

Zodyak’ın ilk burcu olan Koç başlangıçların ve ilklerin simgesidir. Koç insanı, bağımsız, cesur, atak ve aceleci yapıdadır. Yenilikleri, yeni şeyleri denemeyi sever.

 
KOÇ
Burçlar

 

   Evliliğe Adım Adım  /  Düğün Dansı

İlk dansa dair öneriler

* Salonda müziği idare edecek DJ’le düğün gününden önce görüşerek ilk dans için istediğiniz şarkıyı belirtin. Müziğe giriş anını ve dans bitiminde de uygun bir şekilde kesiş anını tespit edin. Salonun ışıkları bu romantik an için biraz kısılacaksa bunu da ilgili görevliyle konuşun.
* Çiftin ilk danslarını pistte tek başlarına yapabilmeleri için, DJ in veya bir arkadaşlarının bunun ilk dans olduğunu anons etmesi uygun olur. Böylece davetlilerin bazılarının da piste fırlayıp ilk dansın büyüsünü bozmaları önlenir
* Düğünden önceki günlerde evin geniş bir salonunda veya dans okulunda, o gece giyeceğiniz ayakkabılarla (ve gelin adayı da gelinliğine benzer uzun bir kıyafetle) ilk dansınızın provasını mutlaka yapın.
* Fotoğraf ve video çekimi yapacak kişiyi, dansınızın güzel figür ve pozlarını kaçırmaması için uyarın. Boy çekimlerinin yanı sıra detay çekimleri yapmasını da isteyin.
* Dans sırasında gereksiz konuşmayın, sadece birbirinizin gözlerinin içine bakarak bu romantik ve sihirli anın tadını çıkarın. Ve mutluluğunuzun ispatı olan içten gülümsemeniz dansınıza eşlik etsin.
 


 Düğün dansı Evlenmeden önce alabileceğiniz dans kursları  


İlgili Sektörler
Dans Okulları
Damatlık Erkek Giyim
Ayakkabı
Gelinlik/Abiye
Haute Couture
İlgili Kategoriler
Düğün Dansı
Gelin Ayakkabısı
Düğün Mekanı
Organizasyon Firmaları
Müzik
 

 

 

 

         
AlyansTV © 2007 - 2023. Tüm hakları saklıdır.
Üye Ol!
İletişim  | Gizlilik Politikası  | Kullanım Sözleşmesi