Ara
Kullanıcı E-Posta:   Şifre:  
Giriş
Şifremi Unuttum
Üye Ol!


 

 

Create your free online surveys with SurveyMonkey , the world's leading questionnaire tool.

İçerik Reklam
 

 

Yay insanı özgürlüğüne düşkündür, işinde, evliliğinde, dostluklarında kendini özgür hissetmek ister. Burçlar içinde en göçebe ruhlu olandır. Hayata iyimser bakar, sorunlar çıksa da karamsarlığa kapılmaz.

 
YAY
Burçlar

Anne Barge 2010 tasarımları

 

Gelinlik Defileleri

 

   Trend Moda  /  Yenilikler

Gelinler Ayakkabı Seçerken Dikkat!

  

 

 
1- Çiçeklerle bezenmiş düğün yolunuzda herkesin gözü üzerinizdeyken düzgün yürüyebilmeniz için her şeyden önce rahat bir ayakkabı seçin.  Çok yüksek topuklu ayakkabılar, duruş olarak belki daha güzel  görünmenizi sağlayacaktır ama düşünün ki bu ayakkabılarla bütün bir gün ayakta olacaksınız.  Dans edip eğlenmek isteyeceksiniz. Bir süre sonra ayağınızın duruşundan dolayı rahat hareket edemeyeceğiniz yükseklikte ayakkabıları kesinlikle tercih etmeyin.
 
2- Ayakkabınızı seçerken sadece gelinliğinize uygunluğuna değil aynı zamanda düğünü yapacağınız yere de uygun olup olmamasına dikkat edin.  Örneğin ipekten yapılmış ince topuklu bir gelin ayakkabısı belki zevkinizi tam olarak yansıtacaktır ama kır düğünlerinde topuğunuzun sürekli toprağa batacağını ve ıslak çimlerde beyaz ipek ayakkabınızın kısa bir süre sonra çamurumsu yeşil bir renk alacağını düşünürsek bu tercihten neden kaçınmamız gerektiğini daha net anlamış oluruz.
 
3- Ve tabi ki önemli faktörlerden bir diğeri de gelinlik.  Sakın endişelenmeyin, yüzlerce ayakkabı arasında, hem gelinliğinize hem de düğün mekanınıza uygun, aynı zamanda rahat edebileceğiniz bir model mutlaka bulacaksınız. 
 
4- Size son tavsiyemiz ise ayakkabı alma işlemini son ana bırakmayın. En az bir veya iki hafta öncesinde ayakkabınızı alın. Ve evde her gün en az 20 dakika boyunca giyin. Bu işlem ayağınızın ayakkabınıza alışmasını sağlayacak hatta size ayakkabınızı değiştirmek için zaman kazandıracaktır.
 

 Asgold'dan yeni bir marka Asgold Jou


İlgili Sektörler
Ayakkabı
Gelinlik Aksesuar
 

 

 

 

         
AlyansTV © 2007 - 2023. Tüm hakları saklıdır.
Üye Ol!
İletişim  | Gizlilik Politikası  | Kullanım Sözleşmesi