Ara
Kullanıcı E-Posta:   Şifre:  
Giriş
Şifremi Unuttum
Üye Ol!


 

 

Create your free online surveys with SurveyMonkey , the world's leading questionnaire tool.

 

Anne Barge 2010 tasarımları

 

Gelinlik Defileleri

( 21 Mayıs- 20 Haziran )

Zodyak’ın Terazi ile birlikte çift karakterli burçlarındandır. İkizler insanı çabuk düşünüp hızlı hareket eden bir tiptir. Birkaç işe birden başlayan yerinde duramayan bir yapısı vardır.

 
İKİZLER
Burçlar

 

   Eğlence-Tv-Burçlar-Yemek  

KOÇ


KOÇ ( 21 Mart- 19 Nisan )

Grubu: Ateş
Yöneten Gezegen: Mars
Uğurlu Taşı; Pırlanta
Uğurlu Sayısı: 9
Uğurlu Rengi: Kırmızı
Uğurlu Çiçeği: Gelincik
Uğurlu Günü: Salı
Uğurlu Kokuları: Lavanta, Sandal ağacı

Zodyak’ın ilk burcu olan Koç başlangıçların ve ilklerin simgesidir. Koç insanı, bağımsız, cesur, atak ve aceleci yapıdadır. Yenilikleri, yeni şeyleri denemeyi sever. Süratle harekete geçmekten, yeni maceralara atılmaktan, yeni yerler keşfetmekten, yeni girişimler yapmaktan, insiyatif almaktan hoşlanır. Ancak sabırsızlığı nedeniyle zaman zaman zor durumlara düşebilir. Aklına koyduğunu mutlaka yapmak ister ve önüne çıkan engelleri aşmaktan yılmaz.
Koç insanı çabuk öfkelenir ve parlar ancak bu saman alevi gibidir, çabuk geçer ve kin tutmaz.
Ne var ki kızdığı zaman diline sahip olması zordur, kırıcı konuşabilir. Sonra da pişman olur.
Liderlik yapısında vardır ve çevresindekileri çabuk organize edip işe koyulmayı sever. Yarışmayı ve galip gelmeyi, itibar görmek ve beğenilmek için ister. Arkadaş çevresi geniştir. Ancak gerçek dostlarının sayısı azdır. Aşırı açık sözlü ve biraz da patavatsız olduğu için etrafındakileri kırabilir. Bu burcun insanı dürüst, dostlarına sadık ve vefalıdır. İnatçı ve dikkafalıdır. Fikirlerini kolay değiştirmez. Yuvasına düşkündür, muhafazakar ve geleneklere bağlıdır. Etkisi altında olduğu gezegeni Mars bu burcun kadınını alımlı ve cazip, erkeğini de seks açısından güçlü kılar. Bu etkiyle Koç kadını ve erkeği bulundukları ortamlarda çevrelerindekileri kolayca etkiler ve ilgi odağı olur. Burçların ilki olan Koç, aynı zamanda başı temsil eder. Bundan dolayı Koç insanın kafası iyi çalışır. Sorunları çabuk kavrar ve korkusuzca çözüm yoluna gider.

Sağlık: Koç burcu vücudun baş bölgesini temsil ettiği için Koç insanı baş ağrısı, migren, diş sorunları ve kulak burun boğaz hastalıklarına karşı dikkatli olmalıdır.

Başarılı olacağı alanlar: Hukuk, yazarlık, belgesel yapımcılığı, psikoloji, mühendislik, yöneticilik, politika, oyunculuk

Bu burcunun ünlüleri: Vincent Van Gogh, Charlie Chaplin, Marlon Brando, Herbert Von Karajan, Andrew Lloyd Webber, Elton John, Gary Oldman, Patricia Arquette, Quentin Tarantino, Emma Thompson, Ashley Judd, Ewan McGregor, Sarah Jessica Parker, Celine Dion, Norah Jones, Reese Witherspoon, Sakıp Sabancı


 


BOĞA  


 

 

 

 

 

 

         
AlyansTV © 2007 - 2023. Tüm hakları saklıdır.
Üye Ol!
İletişim  | Gizlilik Politikası  | Kullanım Sözleşmesi