Ara
Kullanıcı E-Posta:   Şifre:  
Giriş
Şifremi Unuttum
Üye Ol!


 

 

Create your free online surveys with SurveyMonkey , the world's leading questionnaire tool.

 

Anne Barge 2010 tasarımları

 

Gelinlik Defileleri

Genelde güç ve güzelliği temsil eden bir burçtur. Alışkanlıklarına bağlıdır. Ani değişikliklerden, sürprizlerden hoşlanmaz. Kendini maddi ve manevi açıdan güvenli hissetmek ihtiyacındadır.

 
BOĞA
Burçlar

 

   Eğlence-Tv-Burçlar-Yemek  

BOĞA


BOĞA ( 20 Nisan- 20 Mayıs )

Grubu: Toprak
Yöneten Gezegen: Venüs
Uğurlu Taşı; Zümrüt
Uğurlu Sayısı: 6
Uğurlu Rengi: Pembe
Uğurlu Çiçekleri: Gül, şebboy
Uğurlu Günü: Cuma
Uğurlu Kokuları: Gül, şeftali çiçeği

Genelde güç ve güzelliği temsil eden bir burçtur. Alışkanlıklarına bağlıdır. Ani değişikliklerden, sürprizlerden hoşlanmaz. Kendini maddi ve manevi açıdan güvenli hissetmek ihtiyacındadır. Rahat ve güvenli bir hayat sürmek için buna ihtiyacı vardır. Bundan dolayı bazen maddeye fazla düşkün bir profil çizebilir. Diğerlerine kıyasla en tutumlu burçtur. Parasını gereksiz harcamaktan ve müsriflik yapmaktan kaçınır. Tüm burçlar içinde huzura ve sukunete en çok ihtiyaç duyan Boğa insanıdır. Bu nedenle kalabalıklardan, sıkışık apartman hayatından pek hoşlanmaz, imkanları elverdiğinde müstakil bahçeli ev yaşamı tam ona göredir. Güvenilir ve vefalı bir arkadaştır. Dostlarıyla bir araya gelip yiyip içmekten büyük keyif alır. Süreklilik, güven, sabır ve pratik zeka bu burcun insanını tanımlayan özelliklerdir.
Çabuk karar vermez ancak bir kere kafasına koyduğundan da asla vazgeçmez sonuna kadar gider. İnatçı ve dirençlidir. Sinirlendiği zaman da kırıcı ve hırpalayıcı olabilir. Boğa insanı genelde kıskançtır. Sadece sevgi konusunda değil, başkalarının sahip oldukları maddi ve manevi imkanları, statüleri de kıskanır. Boğazına düşkündür. Hatta gurme sayılacak kadar yeme içme ile de ilgilidir. Boğa kadını gezegeni Venüs’ün de etkisiyle beğenilen, ilgi gören alımlı bir tiptir. Güzelliğine de düşkündür. En son parfümleri, kozmetik ürünleri deneyenler, pahalı takılara düşkün olanlar bu burcun kadınları arasından çıkar. Boğa erkeğinin cinsel gücü fazladır. Sevdiği kadını elde etmişse iyi bir aşık olur.

Sağlık: Boğa burcu insan vücudunda boynu ve boğazı temsil eder. Bu nedenle şarkıcıların ve spikerlerin çoğu bu burçtan çıkar. Ses kısıklığı ve anjine de en çok Boğalar yakalanır.

Başarılı olacağı alanlar: İç mimarlık, öğretmenlik, bankacılık, aşçılık, biyoloji, botanik, şarkıcılık, spikerlik, çiftçilik, çevre mühendisliği

Bu burcun ünlüleri: Salvador Dali , Brahms, Karl Marks, Sigmund Freud, Lenin, Malcolm X, Gary Cooper, Audrey Hepburn, Tony Blair, George Clooney , Pierce Brosnan, Cate Blanchett, Jessica Alba, Iggy Pop, Uma Thurman, Jean-Paul Gaultier, Jack Nicholson, Al Pacino, Penelope Cruz, Renee Zellweger Bertrand Russell,Cem Yılmaz, Nükhet Duru

 

 


 KOÇ İKİZLER  


 

 

 

 

 

 

         
AlyansTV © 2007 - 2021. Tüm hakları saklıdır.
Üye Ol!
İletişim  | Gizlilik Politikası  | Kullanım Sözleşmesi