Ara
Kullanıcı E-Posta:   Şifre:  
Giriş
Şifremi Unuttum
Üye Ol!


 

 

Create your free online surveys with SurveyMonkey , the world's leading questionnaire tool.

 

( 21 Haziran- 22 Temmuz )

Yuvayı simgeleyen bu burcun insanı duyarlı, aşırı duygusal ve şefkatlidir. Diğer burçları temsil eden gezegenlerine karşı Yengeç’i etkileyen Ay’dır. İç alemini temsil eden Ay, kişiyi hassas, romantik ve duygusal yapar.

 
YENGEÇ
Burçlar

Anne Barge 2010 tasarımları

 

Gelinlik Defileleri

 

   Gizlilik Politikası

Alyanstv’ye hoş geldiniz.

Bu gizlilik ilkeleri Alyanstv tarafından www.alyanstv.com web sitemizde yer alacak gizlilik konusu ile ilgili sorumlulukların tespiti için hazırlanmıştır. Aşağıdaki maddeler web sitesi üzerinde bilgi toplama ve dağıtımı işlemleri ile bilgi gizliliğini koruma kurallarını içermektedir.

Üyelerimizin Web Sitemize üyelik ürün/hizmet başvurusu, bilgi güncelleme amaçlı girmiş oldukları v.b. bilgiler ve ürünler ile ilgili diğer işlemler, diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenemez. Üyelerimizin bizimle paylaştığı bilgilere izinsiz ulaşım, Alyanstv personeli dahil olmak üzere kısıtlanmıştır.

Alyanstv sözkonusu bilgileri üyelerinin rızası ve Alyanstv iş ortaklarının dışında, ya da yasal bir yükümlülük altında bulunmadığı sürece herhangi bir üçüncü şahıs, kurum ve kuruluş ile paylaşmayacaktır. Alyanstv ve Alyanstv iştirakçileri bu bilgileri ancak kendi pazarlamasına yönelik üye profil istatistiklerini belirlemek için kullanabilir.

Alyanstv, web sayfasında yer alacak soru kutucuğunun oluşturulması ile, üyeliklerini yapan üyelerin yaptıkları soru kutucuğu seçimi ile, yapılacak promosyon kampanya bilgilerinin mail adreslerine gelip gelmemesini sağlayacaktır.

Web Sitemiz diğer web sitelerine link vermektedir. Gizlilik politikamızda yer alan taahhütlerimiz sadece web sitemiz içerisinde geçerlidir ve diğer web sitelerini kapsamamaktadır. Web sitemizden link ile gidilecek diğer web sitelerindeki kullanım ile ilgili o sitelere ait gizlilik güvencesi ve kullanım şartları geçerlidir. Web sitemizden reklam, banner, içerik maksatlı veya başka bir maksat ile geçilen diğer web sitelerinin bilgi kullanımı, etik ilkeleri, gizlilik prensipleri, nitelik ve servis kalitesi ile bu sitelerde oluşabilecek herhangi bir maddi/manevi zarar ve kayıplardan Alyanstv sorumlu değildir.

Alyanstv üyelerinin açtıkları evlilik hediye listelerinin sanal satış işlemi, ilgili firmaların siteleri üzerinden yapılmaktadır. Bu siteler üzerinden yapacağınız alışveriş işlemlerindeki sorumluluk söz konusu sitelere ait olup, Alyanstv’nin sorumluluğu yoktur.

Alyanstv’nin kendi e-ticaret sitesi üzerinden yapılan sanal satış işlemlerinde, SSL Güvenlik Sertifikası ile kredi kartı tahsilatı sayesinde Secure Socket Layer şifreli olarak kredi kartı bilginiz bankamıza iletilir. Kredi kart numaranız kesinlikle kaydedilmez. Sadece işlem yaptığınız anda kullanılan kart numaranızı biz de bilmeyiz. Sadece siz ve bankamız arasında olan bu işlem bizim sitemiz üzerinde olsa da işlem sırasında kredi kartınız sizin ile bankamız arasında bir sırdır.

Alyanstv web sitesinden üye/kullanıcı alacağı hizmet/ürün karşılığında ödemeyi kredi kartı, banka havalesi, sanal kart veya EFT/havale suretiyle ödemesi gerekmektedir. Üyenin ve site kullanıcılarının siteden yapacakları alışveriş ancak üye ve kullanıcı tarafından verilen kredi kartı bilgi ve limitinin hizmet bedelini karşılayacak düzeyde olması ve bu durumun banka tarafından onaylanması ve teyit edilmesi şartına bağlıdır. Aksi takdirde üye ve kullanıcı, Alyanstv web üzerinden sağlanan alışveriş hizmetlerden hiçbir surette yararlanamaz.

Alyanstv destek hizmetler almak amacıyla farklı kuruluşlarla çalışılması durumunda, bu firmaların şirketin gizlilik standartlarına ve şartlarına uymalarını sağlayacaktır.

Web Sitemizde yer alan bilgi, materyal ve bunların düzenlenmesi konusundaki telif hakları, Alyanstv ye aittir. Web Sitemizin içerdiği üçüncü şahıslara ait materyaller dışında kalan bilgi ve materyallere dair tüm telif hakları, tescilli marka, patent, entellektüel ve diğer mülkiyet hakları şirketimizde saklıdır.

Müşterilerimizin/kullanıcılarımızın kişisel bilgilerinin gizliliğini korumak amacıyla şirketimiz sistem ve internet altyapısını en güvenilir seviyede tutularak gerekli önlemleri alınmıştır. Tüm alınan önlemlere rağmen internet ortamında gerçekleştirilecek alışverişlerde 3.şahıslardan ve hosting hizmeti alınan firmalardan dolayı oluşacak sorunlardan Alyanstv sorumlu değildir. Bilgi alınmak istenen konularda şirketimize danışmakta tereddüt etmeyiniz.

Web Sitemizin kullanımı sırasında oluşabilecek herhangi bir hata, kesinti, bilgi naklinde gecikme, bilgisayar virüsü, hat ve elektrik arızası sonucunda ortaya çıkabilecek doğrudan veya dolaylı zarar, ziyan ve masraflardan, Alyanstv sorumlu değildir.

 


Saygılarımızla,

Alyanstv


 

 

 

 

 

 

         
AlyansTV © 2007 - 2020. Tüm hakları saklıdır.
Üye Ol!
İletişim  | Gizlilik Politikası  | Kullanım Sözleşmesi